Zmywacze do myjek automatycznych i mycia ręcznego

VARIOCLEAN 2650
VARIOCLEAN 2650 jest środkiem czyszczącym przeznaczonym do przemywania matryc np. polimerowych po skończonej pracy oraz różnych akcesoriów maszyn takich jak kałamarze i noże raklowe, pierścienie zgarniające itp. Nadaje się również do myjek pneumatycznych gdzie mogą być stosowane płyny o punkcie zapłonu powyżej 30oC.

VARIOCLEAN 2670
VARIOCLEAN 2670 jest środkiem czyszczącym przeznaczonym do przemywania matryc np. polimerowych po skończonej pracy oraz różnych akcesoriów maszyn takich jak kałamarze i noże raklowe, pierścienie zgarniające itp. Nadaje się również do myjek pneumatycznych gdzie mogą być stosowane płyny o punkcie zapłonu powyżej 60oC.

VARIOCLEAN 2958
VARIOCLEAN 2958 jest środkiem czyszczącym przeznaczonym do przemywania matryc np. polimerowych po skończonej pracy oraz różnych akcesoriów maszyn takich jak kałamarze i noże raklowe, pierścienie zgarniające itp. Nadaje się również do myjek pneumatycznych gdzie mogą być stosowane płyny o punkcie zapłonu powyżej 55oC.

VV 64ECO
Preparat VV 64ECO służy do usuwania farb metodą ręczną. Wysoka skuteczność usuwania zabrudzeń. Niska szkodliwość dla personelu. Nie zawiera rakotwórczych węglowodorów aromatycznych. Niska szkodliwość dla środowiska. Wysoka biodegradowalność.

Zmywacze do nadruków

LU CLEAN
Ten uniwersalny środek czyszczący idealnie nadaje się do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń bez pozostawiania śladów, takich jak substancje migrujące z folii ochronnych, klej, pozostałości folii lub pozostałości tłuszczu na powierzchni różnych tworzyw sztucznych i metali.

10-002
Zmywacz do zadrukowanego PVC.

LU CLEAN 0012 K BUTMET
Zmywacz do farb (niedoschniętych).

Masz Pytania?

KIEROWNIK DZIAŁU TAMPONDRUKU
Krzysztof Stankiewicz
tel.: 696 00 85 16
e-mail: k.stankiewicz@kplusl.com.pl