CER-logo

CER maszyny automatyczne i półatumatyczne do hot stampingu.

Triax-F

Maszyny rodziny TRIAX są specjalnie zaprojektowane do ozdabiania okrągłych, stożkowych lub cylindrycznych maskar kosmetycznych. CER oferuje kilka funkcji dla różnych procesów. O szczegóły proszę pytać.

TUB-400

CER jest firmą produkującą również urządzenia do heat transferu. Nasze wysokiej jakości maszyny do tłoczenia na gorąco są używane w aplikacjach, takich jak dekorowanie elastycznych tub. O szczegóły proszę pytać.

QUADRAX.2-2M2N

Maszyna Quadrax firmy CER jest przeznaczona do ozdabiania przedmiotów kosmetycznych o różnych kształtach, w tym owalnych, cylindrycznych, trójkątnych, kwadratowych i wielokątnych. O szczegóły proszę pytać.

ULTIMAX

Maszyna Ultimax to flagowy model firmy CER z dużą prędkością ozdabia okrągłe i cylindryczne przedmioty. Są idealne do wielu zastosowań kosmetycznych. O szczegóły proszę pytać.

P240

Maszyny do tłoczenia na gorąco CER są zaprojektowane do dekorowania na szklanych butelkach i słoikach, przy użyciu walcowania lub pionowego tłoczenia i wysokiej jakości folii do pieczątek. O szczegóły proszę pytać.

MASZYNY MANUALNE I PÓŁAUTOMATY

Pionowe maszyny do tłoczenia na gorąco zapewniają zaawansowane możliwości w celu skrócenia czasu konfiguracji, wysokiej niezawodności, wydajności, cichej pracy i rozwiązywania problemów. O szczegóły proszę pytać.

POZOSTAŁE MASZYNY

Inne automatyczne maszyny do tłoczenia na gorąco, których nie wymieniono gdzie indziej na stronie internetowej naszej firmy. Zastosowania obejmują dekorowanie metalowych nakrętek lub miękkich plastikowych butelek. O szczegóły proszę pytać.

Pliki do pobrania

Masz Pytania?

SPECJALISTA ds. TECHNICZNYCH HOT STAMPING, CERAMIKA I SZKŁO
Arkadiusz Kucharski
tel.: 604 22 55 99
e-mail: a.kucharski@kplusl.com.pl