K+L Biuro Handlowe Polska Spółka z o.o.

ul. Manewrowa 7, 92-517 Łódź
NIP: 727-12-45-013,
Regon: 471300817

Godziny otwarcia

poniedziałek–piątek: 08:00–16:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

Dział handlowy

tel.: 42 649 22 12
e-mail: biuro@kplusl.com.pl

Kierownik ds. handlowych
Aleksandra Nowacka
tel.: 604 782 978
e-mail: a.nowacka@kplusl.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Marta Solarek
tel.: 668 668 603
e-mail: m.solarek@kplusl.com.pl

Serwis szablonów sitodrukowych

tel.: 668 013 051
e-mail: serwis@kplusl.com.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek–piątek: 06:00–21:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

Obsługa klienta
Katarzyna Orzechowska
tel.: 668 668 420

Kierownik serwisu sitodruku
Arkadiusz Kifer
tel.: 784 026 204
e-mail: a.kifer@kplusl.com.pl

Specjalista ds. technicznych, ceramika i szkło, hot stamping
Arkadiusz Kucharski
tel.: 604 22 55 99
e-mail: a.kucharski@kplusl.com.pl

Specjalista ds. technicznych, druk na tekstyliach
Krzysztof Petrus
tel.: 662 21 72 88
e-mail: k.petrus@kplusl.com.pl

Specjalista ds. technicznych, produkty UV
Bartosz Szymanek
tel.: 608 53 07 30
e-mail: b.szymanek@kplusl.com.pl

Kierownik działu tampondruku
Krzysztof Stankiewicz
tel.: 696 00 85 16
e-mail: k.stankiewicz@kplusl.com.pl

Przedstawiciel handlowy ds. tampondruku
Kinga Pawłowska
tel.: 602 551 451
e-mail: k.pawlowska@kplusl.com.pl

Kierownik działu graficznego i marketingu
Dawid Kubiak
tel.: 668 668 488
e-mail: d.kubiak@kplusl.com.pl

Księgowość
tel.: 42 649 22 12 wew. 3
e-mail: ksiegowosc@kplusl.com.pl

CEO
Michal Lusiak
tel.: 604 22 11 66
e-mail: lusiak@kplusl.com.pl

Dyrektor zarządzający
Robert Pszenica
tel.: 784 02 62 09
e-mail: r.pszenica@kplusl.com.pl

Kierownik ds. technicznych
Mariusz Staniek
tel.: 604 22 77 44
e-mail: m.staniek@kplusl.com.pl