AKTIPRINT mini
Niewielkich rozmiarów tunel UV przeznaczony do utwardzania małych wydruków wykonanych lakierami i farbami UV na płaskich przedmiotach. Urządzenie wyposażone jest w pas transmisyjny o regulowanym tempie przesuwu. Zastosowanie do szybkiego utwardzania niewielkich partii testowych lub produkcyjnych.
AKTIPRINT mini-e
Niewielkich rozmiarów tunel UV przeznaczony do utwardzania małych wydruków wykonanych lakierami i farbami UV na płaskich przedmiotach. Wzmocniona wersja AKTIPRINT mini, przystosowana jest do pracy na produkcji w systemie ciągłym. Urządzenie wyposażone jest w pas transmisyjny o regulowanym tempie przesuwu.
AKTIPRINT T-e
Kompaktowe urządzenie – tunel UV przeznaczony do utwardzania farb i lakierów UV nadrukowanych na płaskich podłożach z papieru, metalu, szkła i tworzyw sztucznych itp.
AKTIPRINT S krótki
Niewielki, uniwersalny tunel UV służący do utwardzania farb, lakierów UV i innych substancji czułych na działanie światła UV nadrukowanych na podłoża takie jak: papier, tektura, tworzywa sztuczne, szkło, metal, drewno.
Integrator
Płaski integrator UV służy do pomiaru i kontroli chwilowej energii napromieniowania. Urządzenie pomaga w ustaleniu optymalnego tempa przesuwu pasa transmisyjnego w tunelu UV, w celu uzyskania całkowitego utwardzenia warstwy nadrukowanej farby lub lakieru.

Pliki do pobrania

Masz Pytania?

SPECJALISTA ds. TECHNICZNYCH PRODUKTY UV
Bartosz Szymanek
tel.: 608 530 730
e-mail: b.szymanek@kplusl.com.pl