K+L – kompletny program do sitodruku i tampondruku
K+L Biuro Handlowe Polska Spółka z o.o.
ul. Manewrowa 7, 92-517 ŁÓDŹ
tel. 0 42 649 22 12; fax 0 42 649 22 13;


K+L Biuro Handlowe Polska Spółka z o.o.
NIP: 727-12-45-013, Regon: 471300817Biuro Obsługi Klienta
Godziny otwarcia : 8.00-16.00
Adres: ul. Manewrowa 7
92-517 ŁÓDŹ
e-mail: biuro@kplusl.com.pl
tel: 42 649 22 12
fax: 42 649 22 13

Dział Handlowy:
Anna Kil
tel: 604 78 29 78
e-mail: a.kil@kplusl.com.pl

SPECJALISTA ds. TECHNICZNYCH ZDOBIENIE PORCELANY I SZKŁA
Arkadiusz Kucharski
tel: 604 22 55 99
e-mail: a.kucharski@kplusl.com.pl

SPECJALISTA ds. TECHNICZNYCH DRUK NA TEKSTYLIACH
Krzysztof Petrus
tel: 662 21 72 88
e-mail: k.petrus@kplusl.com.pl

SPECJALISTA ds. TECHNICZNYCH PRODUKTY UV
Bartosz Szymanek
tel: 608 53 07 30
e-mail: b.szymanek@kplusl.com.pl

KIEROWNIK SERWISU SITODRUKU
Arek Kifer
tel: 668 01 30 51
e-mail: a.kifer@kplusl.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ
tel: 42 649 22 12 wew. 3
e-mail: ksiegowosc@kplusl.com.pl
KIEROWNIK DZIAŁU TAMPONDRUKU
Piotr Szymborski
tel: 602 55 14 51
e-mail: p.szymborski@kplusl.com.pl

SPECJALISTA ds. TECHNICZNYCH TAMPONDRUK
Krzysztof Stankiewicz
tel: 696 00 85 16
e-mail: k.stankiewicz@kplusl.com.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACJI
Robert Pszenica
tel: 784 02 62 09
e-mail: r.pszenica@kplusl.com.pl

SERWIS – OBSŁUGA BIURA
Katarzyna Mrugalska
tel: 795 452 434
e-mail: k.mrugalska@kplusl.com.pl

PREZES
Krystyna Stefańska – Łusiak
e-mail: k.lusiak@kplusl.com.pl
V-ce PREZES
Michal Lusiak
tel: 604 22 11 66
e-mail: lusiak@kplusl.com.pl

DYREKTOR ds. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Alina Stopczyk
tel: 602 55 12 51
e-mail: a.stopczyk@kplusl.com.pl
KIEROWNIK ds. TECHNICZNYCH
Mariusz Staniek
tel: 604 22 77 44
e-mail: m.staniek@kplusl.com.pl