K+L Biuro Handlowe Polska Spółka z o.o.
ul. Manewrowa 7, 92-517 Łódź
tel. 42 649 22 12

Maszyny

cer logoCER MASZYNY AUTOMATYCZNE I PÓŁAUTOMATYCZNE DO HOT STAMPINGU

TRIAX-F

Maszyny rodziny TRIAX są specjalnie zaprojektowane do ozdabiania okrągłych, stożkowych lub cylindrycznych maskar kosmetycznych. CER oferuje kilka funkcji dla różnych procesów. O szczegóły proszę pytać.

cer-traix1TUB-400

CER jest firmą produkującą również urządzenia do heat transferu. Nasze wysokiej jakości maszyny do tłoczenia na gorąco są używane w aplikacjach, takich jak dekorowanie elastycznych tub. O szczegóły proszę pytać.

cer-tub-400QUADRAX.2-2M2N

Maszyna Quadrax firmy CER jest przeznaczona do ozdabiania przedmiotów kosmetycznych o różnych kształtach, w tym owalnych, cylindrycznych, trójkątnych, kwadratowych i wielokątnych. O szczegóły proszę pytać.

cer-quadraxULTIMAX

Maszyna Ultimax to flagowy model firmy CER z dużą prędkością ozdabia okrągłe i cylindryczne przedmioty. Są idealne do wielu zastosowań kosmetycznych. O szczegóły proszę pytać.

cer-ultimaxP240

Maszyny do tłoczenia na gorąco CER są zaprojektowane do dekorowania na szklanych butelkach i słoikach, przy użyciu walcowania lub pionowego tłoczenia i wysokiej jakości folii do pieczątek. O szczegóły proszę pytać.

cer-p240

MASZYNY MANUALNE I PÓŁAUTOMATY

Pionowe maszyny do tłoczenia na gorąco zapewniają zaawansowane możliwości w celu skrócenia czasu konfiguracji, wysokiej niezawodności, wydajności, cichej pracy i rozwiązywania problemów. O szczegóły proszę pytać.

cer-manual

POZOSTAŁE MASZYNY

Inne automatyczne maszyny do tłoczenia na gorąco, których nie wymieniono gdzie indziej na stronie internetowej naszej firmy. Zastosowania obejmują dekorowanie metalowych nakrętek lub miękkich plastikowych butelek. O szczegóły proszę pytać.

cer-inne


W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym specjalistą:

SPECJALISTA ds. TECHNICZNYCH HOT STAMPING
Arkadiusz Kucharski
tel: 604 22 55 99
e-mail: a.kucharski@kplusl.com.pl

Pliki do pobrania

Hot stamping maszyna QUADRAX 2-2 M2N